Aký športový kočík do 150 eur pre dvojročné dieťa?

Zodpovedané
14. jan 2019

Ahoj.
Chcem sa spýtať, keďže sa do kočíkov moc nerozumiem, aký kočík by si mi vedela odporučiť. Potrebujem ľahký športový kočík, keďže ho budem nosiť po schodoch. Bude to pre dvojročné dieťa, možno až do troch rokov, takže by mal byť dosť dlhý - asi aspoň 100cm nech sa tam zmestí. Hľadám niečo lacnejšie, ak by sa dalo tak do 150€... Je niečo, čo vyhovuje takýmto kritériám?
Ďakujem

Ahoj,

v tejto cene tak, aby bol naozaj priestranný s plochou aspoň 100 cm, a zároveň zvládnuteľný aj na nosenie po schodoch, mi napadajú predovšetkým dva.

Britax B-Motion - v trojkolesovej, štvorkolesovej, prípadne vyššej - 3 Plus či 4 Plus verzii. Ak by stačili mestskejšie kolesá a obmedzenejšie funkcie, v ponuke je aj rada B-Agile.

Britax B-Motion 3

Britax B-Motion 4

Britax B-Motion 3 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

Druhým je Mamas&Papas Armadillo, či už v základnej, alebo vyššej otočnej Flip XT verzii (dostupná je aj vynovená dvojka). Jeho menším ale stále priestranným bračekom je tiež Armadillo City.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2

Mamas&Papas Armadillo City 2

Ak nenájdeš dobrú akciu, pravdepodobne však prekročíš cenový limit. Žiaľ, tie ozaj lacnejšie modely majú obvykle sedadlá menšie. Možnosťou je však aj kúpa jazdenky - bazárového modelu.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli