Aký športový kočík (aj na fusak), po vaničke, pre päťmesačnú. Joie Versatrax, Cybex Balios S, iný?

Zodpovedané
30. okt 2019

Ahoj,

chcem sa spýtať na Tvoj názor. Ktorý kočík zvoliť? Rozmýšľam medzi Joie Versatrax a Cybex Balios S, pripadne nejaké iné odporučenie 🙂Dcérka bude mať 5 mesiacov a do vaničky mi s fusakom nevojde.

Ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

Cybex Balios S ako i Joie Versatrax sú vo svojej cenovej kategórii super kočíky. Vyberala by som tu podľa toho, či budeš riešiť aj nejaký ten terén.

Ak áno, Joie sa zdá, kvôli väčším kolesám s pneumatikami plnenými penou ako lepšia voľba. Celkovo super vymyslený kočík, ktorý navyše ani moc nestojí. Ako mínus tam vnímam kratšiu striešku.

Cybex Balios S 2v1 2020

Joie Versatrax

Cybex Balios S je zasa super z pohľadu striešky a celkového dizajnu, ktorý sa mi páči viac - ale zasa, kolesá má mestskejšie. Ak plánuješ nenáročné jazdy, kľudne do neho choď - a na horší, nerovnejší terén zasa radšej Versatrax.

V tejto cenovej kategórii ti ani nebudem radiť lepšie. Sú to super možnosti!

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli