Aký skladný športový/golfový kočík (buginu) kúpiť pre 1,5r., čo v ňom ešte pospí?

Zodpovedané
17. jan 2020

Dobry den,

chceme predat surodenecky Bugaboo Donkey, lebo starsie dieta uz ma takmer 3 roky a uz v nom takmer nechodi, a mladsi ma uz 1,5 roka - takze uz mozeme ist na “buginu”. V kociku este obcas mladsi spava, tak potrebujeme, aby sa dal dat do uplneho lahu. A zaroven chceme super skladny kocik do auta. Mladsieho chceme motivovat co najviac chodit, ale samozrejme do mesta potrebujeme ist aj s kocikom. A absolutne sa nevyznam, co mame teraz kupit... alebo mame si predsalen nechat Donkey mono verziu kvoli kvalite?

Poznam Bugaboo Ant, ale zda sa mi dost drahy, a este Maclaren Atom, ten ma fajn cenu. Ci odporucili by ste mi nieco ine? Kedy je vlastne vhodne prejst na “buginu” alebo golfac (ak sa to tak nazyva, nevyznam sa, prepacte 😀)? Je golfac vhodny aj na zimu?

Vdaka za radu

Ahoj,

ja osobne by som šla do niečoho s trochu väčšími kolesami, ak je to na bežnejšie než len dovolenkové používanie.

Cybex Eezy S+ alebo CBX Etu Plus sú určite dobré voľby v tomto ohľade.

Cybex Eezy S+

CBX Etu Plus

Okrem nich by som určite kuk aj na Ergobaby Metro, ako aj môj obľúbený GB Qbit+ All-City. Sú to praktické a schopné športiaky s úplným ľahom.

Ergobaby Metro

GB Qbit+ All-City

Bugaboo Ant je kritizovaný za málo priestoru, takže tam asi skôr nie. Maclaren Atom je super, ale fakt skôr dovolenkový - kolesá sú skôr menšie.

Bugaboo Ant

Maclaren Atom

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli