Aký pršiplášť a skejt pasuje na kočík Baby Jogger City Mini GT2 s vaničkou Deluxe?

Zodpovedané
10. feb 2022

Ahoj,

hľadám kryt do dažďa na vaničku Deluxe - kočík Baby Jogger City Mini GT2.

Vieš mi nejaký poradiť?

Tiež by ma zaujímalo, či by si vedela odporučiť aj kompatibilné stúpadlo. Pokojne aj bazárové. Budeme ho potrebovať počas letnej dovolenky, ak by sa starší braček (3,5 r.) príliš unavil.

Ideálne niečo ľahké a skladné, ale musí mať pevné nehrkajúce kolieska.

Ďakujem

Ahoj,

skejt aj pláštenku by som volila univerzálne.

Jedným z takýchto univerzálnych skejtov je aj ZOPA Stúpadlo ku kočíku Segboard. Jeho pomocou sa aj starší chodiaci súrodenec môže kedykoľvek zviezť. Vďaka rozsiahlym možnostiam nastavenia uhlov a dĺžky pripevňovacích ramien môžeš Segboard prichytiť skoro na každý kočík. Odpruženie koliesok stúpadla a ich priemer 12 cm, rovnako gumové pneumatiky a guličkové ložiská, zaistia hladkú jazdu na každom povrchu.

Ja osobne by som odporučila prikúpiť aj ZOPA sedátko ku stúpadlu Segboard, ktoré je vybavené praktickým madlom na držanie a vypolstrovaným sedákom. Dieťa sa tak bude cítiť pohodlne a spoločná jazda prebehne vždy s úsmevom.

Univerzálnu pláštenku hlbokej vaničky volím od značky Emitex.

https://www.modrykonik.sk/market/prislusenstvo-...

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally