Aký prechodný fusak je vhodný do Roan Bass Next?

Zodpovedané
20. apr 2022

Ahoj,

mám kočík Roan Bass Next.

Ktorý fusak z týchto dvoch je lepší?

Chcem, aby bol aj na zimu a aj na prechodné obdobie. Nechcem hrubý zimný. Prvý je New Baby, druhý Petite&Mars.

Ďakujem

Ahoj,

za mňa jednoznačne Petite&Mars Jibot 3v1. Má o dosť väčšie rozmery na dĺžku a aj na šírku. Vďaka tomu sa do neho zmestí pohodlne aj väčšie dieťa. Zips je umiestnený v strede, čo je praktickejšie pre rýchly prístup k dieťaťu. Nechýba mu ani sťahovanie okolo hlavy, protišmyková úprava na zadnej strane alebo reflexné prvky pre vyššiu bezpečnosť počas prechádzok.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhe napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia