Aký pevný kočík do terénu a aj do mesta pre 16-mesačného syna?

Zodpovedané
18. jan 2024

Ahoj,

chcela by som poradiť pevný golfový alebo športový kočík do terénu a aj do mesta. Hlavne dobre manipulovateľný a pre 16-mesačného syna dostatočne komfortný – tzn. aj na spanie a s ochrannou strieškou. Potešil by aj väčší priestor pod kočíkom – napríklad na nákup.

Ďalej by som rada tip na kvalitnú vložku do športiaku, ktorá bude perfektne sedieť, bude príjemná a aj praktická.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam Ti pozrieť si kočík Moon Zac. Je to cestovný, ale aj mestský typ športového kočíka. Je vhodný na cestovanie, časté presuny autom a je vhodný aj ako pokračovací kočík pre staršie dieťa na výlety. Vďaka svojej priestrannosti vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia. Výška fixnej rodičovskej rukoväti pasuje skôr nižším a stredne vysokým rodičom. Nízka hmotnosť, ľahká manipulovateľnosť a odpružené veľké kolesá mu zaručujú veľmi dobré jazdné vlastnosti.

Podobným modelom je Espiro Fuel. Je to tiež cestovný typ kočíka s jednoručným zložením do veľkosti príručnej batožiny. Je vhodný na cestovanie, na časté presuny autom, na výlety a do mesta. Po zložení nie je potrebné ani hľadať miesto, kam kočík oprieť. Stojí sám, čo šetrí miesto pri uskladnení. Nízka váha a výborná manipulovateľnosť umožňujú jeho jednoručné ovládanie. Športové sedadlo je priestranné s možnosťou nastavenia do skoro úplne rovného ľahu s malým sklonom. Má na svoj typ odolné a odpružené bezúdržbové kolesá plnené gélom.

Prípadne obľúbený a populárny model Easywalker Jackey XL. Alebo ešte podobný, no cenovo dostupnejší variant v podobe MoMi Estelle Dakar.

Do týchto kočíkov nepotrebuješ ani kupovať vložku či podložku, pretože majú dostatočne mäkké polstrovanie sedadiel.

Keďže každá z nás má však iný vkus a preferencie vlastností, tak Ti pripájam link do nášho MK e-shopu, kde si určite vyberieš tú pravú pre Teba.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally