Aký pekný a praktický kočík pre dvojmesačnú - terénnejší? Joolz Geo2?

Zodpovedané
28. aug 2019

Ahoj,

prosím o radu pri výbere kočíka. Mám dvojmesačné dievčatko, ktoré ma už teraz skoro 7kg - a potrebovala by som nejaký terénnejší typ kočíka, a aby sa mi tam vošla aj o rok. Rozmýšľala som nad Joolz Geo2, ale rada ocením aj iné typy. Joolz Hub som strašne chcela, ale asi nebude pre nás správnou voľbou - že vraj je dosť úzky. Chcela by som prakticky kočík, ale hlavne, aj aby vyzeral pekne. 🙂😊

Ďakujem za každú radu (Britaxy sa mi vobec nepáčia) 😓

Ahoj,

Joolz Geo 2 určite prejde aj nejaký ten terén, ale na čo by som rada upozornila - je to veľký, VEĽKÝ kočík, čo váži fakt dosť (na to, aký je, teda nie vyslovene tereňák) a aj po zložení zaberá kopu miesta (plus sa skladá len oddelene konštrukcia - sedadlo). Jazdné vlastnosti super, aj keď sedák nie je až tak hlboký, ako by možno bolo dobre.

Joolz Geo2

Mne v tomto prípade príde Hub ako lepšia voľba, najmä ak teda neplánuješ s kočíkom len chodiť, ale ho aj skladať.

Joolz Hub

Ak riešiš priestorové hľadisko, Hub-u podobným by mohol byť aj
Stokke Beat alebo Stokke Scoot.

Stokke Beat

Stokke Scoot V3

Ak zasa niečo ozaj terénnejšie, Emmaljunga NXT60 je určite skvelý, aj keď dizajnovo unikátnym kočíkom, čo vydrž aj viac detí (a rôzne terény). A je tam zohľadnené aj priestorové hľadisko.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Ja osobne by som z dizajnoviek pozrela aj na tak obľúbený Cybex Priam - aj tam je ložná plocha veľmi vyhovujúca.

Cybex Priam 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli