Aký odpružený športový kočík so sedením až do pravého uhla?

Zodpovedané
8. okt 2021

Ahoj,

hľadám odpružený športový kočík vhodný do terénu s predĺženou strieškou a sedením až do pravého uhla. Šikmé sedenie sa nám neosvedčilo.

Ako sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

na trhu je veľmi málo takýchto modelov kočíkov. Väčšinou sú to modely kočíkov s pákovým skladaním.

Jedným z takýchto modelov je Thule Sleek. Je to moderný, vysoko variabilný športový kočík ako kombinácia vhodná pre jedno dieťa ale aj ako viacmiestny tandem. Konštrukcia je vyrobená z hliníka pre dosiahnutie čo najnižšej váhy a pritom čo najvyššej odolnosti a zvýšenej nosnosti. Je plne odpružená a vybavená prednými menšími penovými kolesami a zadnými väčšími kolesami s pneumatikami plnenými penou. Zložíš ju aj s nasadeným sedadlom, nepatrí však k tým najkompaktnejším.

Thule Sleek

TFK Joggster Trail je tiež kočík sediaci kolmejšie, a aj terénny.

TFK Joggster Trail 2

Posledným modelom je Lionelo Annet Tour, ktorý má kolmé sedenie a je vhodný aj do terénu.

Lionelo Annet Tour

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally