Aký nánožník a podložku do športového kočíka Recaro Citylife?

Zodpovedané
2. apr 2019

Ahoj,

kočík už prišiel, za mňa dokonalosť. Všetko je super, rýchlo sme si zvykli aj na tvrdšie odpruženie, ale mám problém s tým, že ku kočíku nebol nánožník. Ten ešte potrebujeme, keďže je stále zima. Dá sa dokúpiť špeciálne na Recaro, alebo nejaký univerzálny? Vieš nejaký poradiť? A podložku by som tiež rada nejakú do kočíka dala, tam tiež iba univerzálnu? Nenašla som, či sa dá nejaké špeciálne na Recaro, no zas nemám v tom taký prehľad ako ty 🙂

Ďakujem 🙂

Ahoj,

to som rada, že vám Recaro Citylife sadol 🙂

K nánožníku - originál k nemu nie je. Výrobca predpokladá skôr používanie fusaku (s dobrým fusakom, či už originálnym, alebo lepším typu Lodger, v podstate nánožník netreba - ale je to vec preferencií). Takže ti ostáva kúpiť nánožník univerzálny. Veľmi obľúbené a dobre sadnúce sú nánožníky Pinkie a sú naviac dostupné v množstve farieb a prevedení. Ja by som šla do toho! Nájdeš k nim dokonca aj zladené podložky (alebo zvoľ inú a namixuj si to). Podložky sú tiež klasické i predĺžené, takže naozaj je z čoho vyberať. Okrem nich sú fajn podložky aj Elodie Details, Bjallra, La Millou či CuddleCo.

Recaro Citylife

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli