Aký ľahučký kočík do mesta?

Zodpovedané
1. júl 2022

Ahoj,

chceli by sme kúpiť kočík hlavne do mesta, ktorý bude ľahučký a skladný do auta a na cestovanie. Teraz máme kočík, ktorý váži cca 12 kg. Už mám slečnu, ktorá neobsedí v kočíku, ale radšej chodí. V kočíku nespinká vôbec.

Potrebujem niečo ľahučké, čo viem tlačiť aj jednou rukou. Náš rozpočet je do 120€. Pozerala som kočík Momi, avšak túto značku nepoznám a samozrejme nechceme kúpiť hrkálku.

Aké sú Tvoje návrhy?

Ďakujem

Ahoj,

v tomto cenovom rozpočte za nový model ma napadá akurát Graco Breaze Lite, Kinderkraft Indy alebo Kinderkraft Cruiser. Nevýhodou je menšia nosnosť (15 kg).

MoMi Estelle má tiež nevýhodu v nižšej nosnosti, pre väčšie deti tak nemusí stačiť. Inak patrí medzi cenovo dostupné kočíky pre nenáročných rodičov, ktorí chcú designový kočík a nechcú už veľmi investovať. Nižšia cena je na ňom poznať, rovnako ako na predchádzajúcich modeloch, takže záleží na tom aká si náročná.

Pokiaľ by si si trochu priplatila, tak ma napadá Espiro Art, ktorý má novo 22 kg nosnosť a celkovo fajn prevedenie.

Z bazárových potom odporúčam Inglesina Sketch, Inglesina Quid alebo Cybex Eezy S+.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia