Aký ľahký kočík je vhodný na dovolenku pre 22 mesačné dieťa?

Zodpovedané
27. máj 2022

Ahoj,

hľadám ľahký kočík vhodný na dovolenku a na cestu lietadlom pre 22 mesačné dieťa.

Ktorý mi vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

neviem aký máš cenový limit, tak Ti dám viac tipov, aby som sa Ti ľahšie trafila do vkusu 🙂.

Medzi drahšie a veľmi obľúbené cestovné kočíky patria určite Easywalker Jackey, Elodie Details Mondo, Joolz Aer alebo Ergobaby Metro.

Ultrakompaktný je aj Cybex Libelle či Babyzen Yoyo 2. Rovnako ako Joolz Aer nemajú možnosť úplného ľahu.

Odporúčam pozrieť aj naše videá o výbere ľahkého a skladného kočíka. Nájdeš v ňom množstvo zaujímavých informácií.

Zo strednej cenovej triedy to sú určite Inglesina Quid2, Baby Jogger City Tour 2, Babystyle Hybrid Ezy Fold a Casualplay Tour.

A ak by si chcela niečo lacnejšie, tak odporúčam určite Petite&Mars Up.

Vybrala som modely, ktoré najviac odporúčam v poradni a mamičky sú s nimi spokojné. Nech sa teda rozhodneš pre akýkoľvek, tak verím, že budeš spokojná.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia