Aký kvalitný fusak do kočíka, čo vydrží, a sadne do hlbokej vaničky i športového sedadla?

Zodpovedané
21. sep 2020

Dobrý deň,

vedeli by ste mi poradiť, aké fusaky patria medzi najkvalitnejšie, najteplejšie, ktoré vydržia dlhšie ako jednu zimu: Momentalne mám 4-mesačné bábätko, čiže na zimu bude mať pol roka. Už bude možno aj sedieť, čiže aby bol aj do vaničky aj športovej časti.

Ďakujem

Ahoj,

ja som priamo od vaničkovej nadstavby a prakticky až do konca kočíkovania používala Lodger Bunker. Je to fusak, ktorý môžem zo srdca odporučiť. Dá sa pekne zohnať (a aj neskôr predať) aj bazárovo.

Okrem toho pozeraj možno aj po bazárových Bugaboo fusakoch, potom po Eldoie Details a Bjallra je dosť dopyt.

A z takých jednoduchších Emitex a Kaiser vcelku fungujú, aj keď my sme ich skúšali a na Lodger sa moc nechytali. Zo štýlových no dostupných volieb by som pozerala na zimné Pinkie či Zopa Fluffy.

Mojou prvou voľbou je každopádne Lodger.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli