Aký kočík zvládne sneh na dedine a zmestí sa do malého kufra?

Zodpovedané
22. sep 2023

Ahoj,

idem kupovať kočík pre decembrové bábo. Bývame na dedine a snehu tu býva v podstate dosť. Cenovo nie som ohraničená. Chcem, aby bol vhodný na tento terén. Musí byť skladny do malého kufra auta Peugeot 206, nakoľko dosť veľa cestujeme. Ak taký existuje, bolo by super. Kúpila by som dva - jeden domáci a jeden na cestovanie.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

neuviedla si podstatné kritéria pre správny výber kočíka, ako sú výška rodičov, korýtko alebo rovný ľah, preto Ti neviem vybrať správny kočík. Uviedla by som iba dlhý zoznam a tomu sa chcem vyhnúť.

Nedávno som na veľmi podobnú otázku odpovedala, keďže sa nechcem opakovať, tak Ti ju sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally