Aký kočík s vaničkou pre aprílové bábätko?

Zodpovedané
25. sep 2024

Ahoj,

rada by som sa poradila pri kúpe kočíka.

Budeme mať aprílové bábätko a potrebovali by sme hlavne skladný kočík, ktorý sa po zložení spolu s vaničkou zmestí do malého kufra Suzuki Sx4. Bývame na dedine. Bola by som rada, aby zvládol aj terén a občas možno les.

Kočík by sme chceli využívať iba cca pol roka, teda len vaničku. Potom plánujeme kúpiť len športový. Z tohto dôvodu by sme chceli bazárový kočík.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

určite si pozri kočík Britax B-Motion 4 Plus. Vanička aj sedadlo sú priestrannejšie s dlhou ložnou plochou. Keď sa Ti kočík osvedčí, tak jeho športové sedadlo Ti vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia, pretože priestrannosťou zvládne aj veľké dieťa. Všetky štyri pneumatiky sú plnené penou, takže im nehrozí defekt. Navyše chrbtovú opierku môžeš sklopiť až do ľahu. Striešku si tiež môžeš prispôsobiť vlastnému vkusu, a to zakúpením rôznych farebných setov.
👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/b...

Osobne si myslím, že kúpa samostatného hlbokého kočíka je preto dosť nepraktická a väčšina rodičov siahne rovno po 2-kombinácií či 3-kombinácii. Následne v období prechodu dieťaťa z vaničky na pokračovací kočík nemusia vymieňať celý kočík, ale len na ten istý podvozok namiesto vaničky nacvaknú športovú sedačku a je hotovo.
👉 viac informácii k tejto téme, nájdeš tu: https://www.modrykonik.sk/vsetko-o-kocikoch/ako-vybrat-hlboky-kocik/
👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/collection...

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally