Aký kočík s dobrou vaničkou je vhodný na dlhé vzdialenosti v aute?

Zodpovedané
16. mar 2022

Dobrý deň,

čaká nás dlhá cesta zo Slovenska do Španielska (bábo bude mať 4 - 5 mesiacov) a potrebujete si vybrať správny kočík. Boli sme už obchode a poradili nám kúpiť autovaničku Nuna Cari Aire plus základňa. Vraj kvôli bezpečnosti a rovnej polohe chrbátika.

Chceme kúpiť aj vajíčko a športový kočík (chrbátik do roviny).

Ktorá iná značka poskytuje danú možnosť?

Ďakujem

Ahoj,

áno, rozhodne by som odporučila aj autovaničku. Bábätko bude mať maximálne pohodlie a o to predovšetkým ide.

Ďalšia značka, ktorá má túto možnosť je napríklad Jané - Matrix Light 2. Nedávno bola ohľadom neho otázka v poradni, tak si ju môžeš prečítať.

Ďalej ma napádajú značky Maxi-Cosi - Jade, Concord - Sleeper 2.0 alebo Peg-Pérego - Culla Elite.

Tak na nich pozri a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia