Aký kočík pre marcového novorodenca do 1200 eur?

Zodpovedané
29. sep 2023

Ahoj,

potrebovala by som poradiť s výberom kočíka pre novorodenca, ktorého očakávame koncom marca 2024.

Sme vyšší rodičia (173 a 180 cm). Chceme, aby zvládal prevádzku v meste, mačacie hlavy a prechádzky lesom. Ideálne by bolo, keby mal ľahšiu váhu. Cenový limit max. do 1200 eur.

Ďakujem

Ahoj,

ešte máte dostatok času na výber kočíka, preto Ti odporúčam s výberom trošku počkať. Na trh pomaly prichádzajú kočíky pre rok 2024, ktoré by Vám mohli vyhovovať.

Napríklad Thule Urban Glide 3 bol vylepšený. Má nové farebné a priestrannejšie vaničky, nový dizajn striešky, pribudlo polohovanie nožičiek.

Zároveň s ním na trh prichádza aj jeho 4-kolesová verzia. Spustenie predaja je výrobcom stanovené na február 2024.

Podobným modelom pre rok 2024 je aj Moon Piú, ktorý je na rozdiel od Thule už v predaji. Je to moderný a dizajnový kočík nielen pre mestský terén. Tak ako väčšina kočíkov značky Moon, aj Piú je stavaný pre vyšších rodičov.

Do pozornosti Ti určite dávam aj model Britax Smile 5Z. Viac o ňom a aj o iných vhodných modeloch pre Teba sa dočítaš tu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally