Aký kočík pre decembrové bábätko, keď bývame na kopci a máme horšie cesty?

Zodpovedané
Včera o 10:53

Ahoj,

na trhu je aktuálne veľa kočíkov a ako prvorodičke sa mi veľmi ťažko vyberá.

Aký kočík odporúčaš, keď čakám bábätko v decembri?

Bývame vo veľkom kopci, celkovo sú tu horšie cesty. Tak by sme zrejme potrebovali niečo odpružené, ľahšie, s väčšími kolesami a väčšou vaničkou, aby sa zmestil aj fusak. Samozrejme, aby sa s ním dalo aj dobre manipulovať (pri skladaní). Jedinou podmienkou je, aby nebol v čiernej farbe.

Ďakujem

Ahoj,

ak Ti mám dobre poradiť, je dôležité uviesť pár dôležitých kritérií, ako sú:
👉 približná cena (najlepšie uviesť sumu do),
👉 vek dieťaťa,
👉 výška rodičov,
👉 terén, v ktorom sa najčastejšie pohybujete (závisia od toho vhodné kolesá a odpruženie),
👉 typ kočíka (dvojkombi, cestovný, športový, atď.),
👉 funkcie, ktoré uprednostňujete (otočnosť sedadla, farba, teleskopická rukoväť, atď.),
👉 váha kočíka (najlepšie uviesť číselnú hodnotu do),
👉 ostatné príslušenstvo, ktoré by Ti pri kočíku nemali chýbať, ale prežiješ to aj bez nich (nánožník, držiak na pohár, reflexné prvky, atď.).

Pre inšpiráciu Ti sem pripnem moje nedávne veľmi podobné odpovede k tejto téme:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally