Aký kočík pre 14-mesačné dieťa, ktoré váži 15 kg?

Zodpovedané
16. aug 2022

Ahoj,

potrebovala by som doporučiť kočík pre syna, ktorý má 14 mesiacov a váži 15 kg. Cena do 250 eur. Mali sme Bebetto, ale ten je dosť ťažký. Hľadám niečo s ľahšou konštrukciou.

Našla som Carrello Bravo Plus.

Aký je to kočík?

Bude pre nás vhodný?

Ďakujem

Ahoj,

Carrello Bravo Plus je novinkou na trhu. Preto nie je dostuných veľa recenzií a hodnotení. Videla som ho už však osobne. Taktiež som zhliadla podrobnú recenziu, ktorú robila reálna mamička s cca 2,5-ročným dievčatkom. Môžem povedať, že je to kočík podobný kvalite značky Baby Design. Kočíky tejto značky patria k dobre hodnoteným.

Je to skvelý model nielen do mesta ale aj na výlety. Kolesá sú dobre odpružené a zvládajú nerovný terén. Zároveň je skladný. So svojou nízkou iba 9,9 kg váhou patrí k ľahším športovým modelom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally