Aký kočík na beh aj do mesta s polohovaním nôh?

Zodpovedané
8. feb 2019

Ahoj.

Poraď prosím kočík s ručnou brzdou vhodny na beh, korčule, s veľkou loznou plochou, vyššou nosnosťou, tak do 12 kíl ťažký, nech ho v pohode vyložím do auta, s polohovanim chrbatika aj opierky nôh, s dlhou strieškou. A chcela by som taký, čo vyzerá tak, že sa dá používať aj bežne, nie vyslovene športový (taký typ ako vozík za bicykel, a predné koleso aby bolo otočné, tak cca do 500€. Mám zatiaľ vyhliadnuty Baby Jogger City Elite. Je to dobrá voľba?

Ahoj,

Baby Jogger City Elite je určite výbornou, praktickou a funkčnou voľbou. Chýba mu ale polohovanie nôh, ktoré spomínaš - ja osobne v tom ale nevidím taký veľký problém, a v prípade potreby sa dá dať došiť.

Baby Jogger City Elite

Mne osobne príde ako kočíkom na zváženie aj Thule Urban Glide 2, ktorý je podobným typom kočíka, naviac s veľmi prepracovanou novou ručnou brzdou. Tiež nemá polohovaciu opierku nôh, ale je pekne zošikmený, takže pre dieťa určite nie je nepohodlný (mám odskúšané aj naživo).

Ďalším a to spĺňajúcim asi všetky požiadavky by mohol byť TFK Joggster Lite Twist.

Thule Urban Glide 2

TFK Joggster Lite Twist

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli