Aký kočík je vhodný pre 2-ročné dieťa na dovolenku?

Zodpovedané
14. okt 2024

Ahoj,

chceme ísť na dovolenku lietadlom.

Aký kočík by bol vhodný na cestovanie?

Musí byť ľahký a základ je, aby sa v ňom normálne vyspalo 2-ročné dieťa.

Ďakujem

Ahoj,

pozri si populárny a obľúbený model cestovného kočíka Zopa Quiq 2. Je to kočík s možnosťou jednoručného zloženia do kompaktnej veľkosti príručnej batožiny. Je vhodný ako na cestovanie a časté presuny autom, tak aj ako kompaktnejší mestský kočík. Nízka hmotnosť a ľahká manipulovateľnosť mu umožňujú ovládanie jednou rukou. Navyše zaujme aj originálnym dizajnom a dlhou strieškou, ktorá poskytuje spiacemu dieťaťu maximálnu ochranu. Športové sedenie je dostatočne priestranné a vydrží do konca kočíkovacieho obdobia.

Podobným pokračovacím športovým kočíkom určeným pre rodičov, ktorí sa pohybujú po meste je Carrello Nova. Jeho nízka váha a výborná manipulovateľnosť umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme samozložením. Jeho sedenie patrí k tým priestrannejším na trhu, preto v ňom bude mať pohodlie aj väčšie sediace dieťa až do konca kočíkovacieho obdobia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally