Aký kočík do malého auta?

Zodpovedané
14. sep 2021

Ahoj,

potrebovala by som poradiť s kočíkom do malého auta (C3 Aircross). Dieťa sa má narodiť začiatkom januára. Nemal by to byt čisto mestský kočík, mal by zvládnuť ak nejaký ten terén.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

mojou prvou voľbou by bol určite Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3. Má o čosi väčšie kolesá takže v pohode zvládne aj zhoršený terén. Je to otočný model, ktorý dáš do úplného ľahu. Je veľmi ľahký, priestranný pre dieťa, pohodlne sa zmestí do kufra malého auta, zložíš ho jednou rukou a sám po zložení stojí. Okrem autosedačky možno na kočík nasadiť aj voliteľnú hlbokú vaničku, čím vytvoríš plnohodnotnú kombináciu od narodenia. K dispozícii je tiež množstvo voliteľných doplnkov.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3

Určite si pozri aj Easywalker Rudey, tento Holandský praktický kočík oceníš nielen v meste ale aj v miernom teréne. Určite na ňom oceníš pevnú konštrukciu s odpružením a teleskopickou rukoväťou, ako aj XXL nákupný košík a navyše jeho gumovým kolesám nehrozí defekt.

Easywalker Rudey

Poprípade doporučujem aj Concord Camino, Jj to dobre ovládateľný kočík zvládajúci rôzne terény. Na výber máš dve hlboké vaničky. Sleeper je pevnejšia a slúži aj ako autovanička. Kombinácia s ňou vytvorí Travel Set. Scout sa dá zložiť do rozmeru kabelky a kombinácia s ňou vytvorí Mobility Set. Na podvozok sedia tiež hlboké korby značky Jané či Be Cool. Vaničku tiež možno nahradiť vložnou taškou.

Concord Camino

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally