Aký je Váš názor na kočík Joolz Hub?

Zodpovedané
26. mar 2021

Dobrý deň,

riešim kočík pre prvé dieťatko. Dlho som mala vybratý ABC Design Salsa 4 Air. Avšak v poslednej dobe sa mi prestala páčiť športová časť. Je síce pekne priestranná, ale tá obrovská strecha vyzerá zvláštne, hlavne keď dieťa leží.

Mám 162 cm a všade hovoria, že je to skôr kočík pre vyšších rodičov. Veľmi dlho sa mi páčia Joolz kočíky, ale nechcem korýtkové sedenie. Potom som zistila, že HUB ho nemá a aj sa mi páči, že je skladný a tým pádom by som nemusela kupovať ďalší, keby ma omrzela veľkosť Salsy. Vaničku má dosť priestrannú aj na to, že je to menší kočík. A do 3 rokov neplánujem voziť.

Prechádzky 95% po Bratislave, do terénu moc nechodíme, ale chcela by som aby zvládol aj prípadne poľnú alebo štrkovú cestu. A budeme často cestovať. Joolz Hub by som kupovala aj s vaničkou. Viem, že je menší, mestský kočík, prečítala som všetky recenzie, diskusie, pozrela videá. Určite sa pôjdem pozrieť aj do predajne, len teraz je to ťažko.

Aký je Váš názor na Joolz Hub?

Ďakujem

Dobrý deň,

možno ešte ako alternatívu s výhodou by som odporučila pozrieť si Moon Style.

Moon Style

Tento model by Vám svojou výškou mohol vyhovovať. Ak plánujete, že budete často cestovať, tento model je super skladný.

Inak teda aj ten Joolz by Vám mohol vyhovovať.

Joolz Hub+

S pozdravom
Dominika