Aký je rozdiel medzi kočíkom Anex e/type a Noordi Fjordi III?

Zodpovedané
12. máj 2022

Ahoj,

mám otázku ohľadom kočíka pre dcérku, ktorá sa narodí v septembri.

Naše požiadavky:

  • veľká vanička,
  • ľahko skladateľný - mám menšie auto,
  • bývame v meste, ale máme kopcovitý terén,
  • veľmi by pomohla ručná brzda.

Zatiaľ nás oslovil Anex e/type a Noordi Fjordi III, ale sú ťažké. Nezáleží nám na tom či to bude 2 alebo 3 kombinácia. Kočík musí byť kvalitne spracovaný a chcem, aby sa nerozpadol pri jazdení.

Aký je rozdiel medzi Anex e/type a Noordi Fjordi III?

Aký kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

pokiaľ máš menšie auto, tak by som sa zamerala na iné modely. Hoci je Anex e/type o niečo skladnejší ako Noordi Fjordi III, tak obidva majú vyššiu hmotnosť a ťažšie skladanie. Typovo sú to inak podobné modely.

Dokúpiteľnú ručnú brzdu majú napríklad modely značky Hartan alebo Gesslein. Ide teda o drahšie kočíky, ale sú naozaj kvalitné. Konkrétne odporúčam Hartan Viva GTR a Gesslein FX4 Life.

Ďalej odporúčam značku Moon, ktorá má skladnejšie a ľahšie kočíky. Viac som ich rozobrala v tejto otázke z poradne.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia