Aký je kombinovaný kočík Baby Merc Mango 2019? Názor?

Zodpovedané
25. nov 2019

Čo hovoríte na kočiar Baby Merc Mango 2019?

Ahoj,

Baby Merc Mango je tohoročný nový model, ktorý sa len nedávno reálne začal predávať. A tým, že aj značka je menšia/menej obľúbená poľská, plus skoro na žiadnej predajni ho niet, recenzií a reálnych skúseností zatiaľ niet.

Dá sa posúdiť len “na papieri”, kde, musím povedať, na svoju cenu a typ vyzerá veľmi fajn. Váha 12,3 kg na robustnejšiu kombináciu nie je vôbec zlá, plusom je aj skladnejšia konštrukcia. Veľkosť vaničky mi príde dostatočná, aj keď sedadlo bude skôr viac ťažkopádne a nemotorné, tak ako pre podobné kočíky býva zvykom.

Ak na kočík nie si priveľmi náročná a bývaš napríklad na dedine, kde tento štýl kombinovaného kočíka oceníš, minimálne na prvý rok a pol-dva to bude vcelku fajn voľba. Neskôr potom vymeníš za jednoduchší ľahší neotočný športový kočík a budeš mať vystarané.

Baby Merc Mango

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli