Aký je kočík Bugaboo Bee?

Zodpovedané
28. júl 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Bugaboo Bee.

Aká je jeho váha a aké sú rozmery?

Aké veľké a ťažké dieťa sa do tohto kočíka zmestí?

Aké je polohovanie nôh a chrbta?

Aký zvládne terén?

Je vhodný ako cestovný?

Ďakujem

Ahoj,

predpokladám, že myslíš najnovší model Bugaboo Bee 6.

  • váha kočíka: 9,4 kg
  • rozmer rozloženého kočíka (vxšxd) : 91 x 53 x 86 cm
  • rozmer zloženého kočíka (vxšxd) : 90 x 47 x 36 cm
  • nosnosť sedadla na dieťa: 22 kg
  • dĺžka chrbtovej opierky: 49,5 cm
  • šírka x hĺbka sedu sedadla: 39 x 40 cm
  • celková dĺžka ložnej plochy: 89,5 cm
  • veľkosť kolies z tvrdenej gumy: predné aj zadné - 17,8 cm

Kočík je vhodný do mesta, na výlety, dovolenku. Nemá rozmer cestovnej batožiny. Môžeš ho však odovzdať pri nástupe do lietadla do batožinového priestoru (samozrejme s nejakým obalom spolu aj so sedačkou do auta).

Osobne vlastním starší model Bugaboo Bee 5 a sú veľmi podobné. Má menšie 15 cm kolesá, ale zvláda všetky terény mesta, dediny a aj výlety. Syn (18 mesačný, má 13 kg) v ňom spáva poobedné spánky, pretože inde nechce byť. Bee 5 má nosnosť sedadla 17 kg na dieťa a váži 8,9 kg. Stále sa dá kúpiť ako nový u predajcov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally