Aký je Dymex Macan Eco New?

Zodpovedané
10. okt 2018

Dobry den! Aky mate nazor na kocik Dymex Macan Eco New? 🙂

Ahoj,

ako vo svojej cenovej kategórii nevyzerá úplne zle. Vanička bude slúžiť určite dobre.
Oceňujem aj ozaj dosť odpruženú konštrukciu, aj keď plasty pri stredovom pružení by časom mohli vŕzgať. Športovú časť považujem vzhľadom k priestoru pre dieťa príliš mohutnú a nie úplne dotiahnutú. Výška operadla športovej časti 41 cm mi príde málo.

V tejto cenovej kategórii a type mohutnejších poľských kočíkov ti odporučím pozrieť na Dada Paradiso Max 500, G-Mini Hero Air Max, Moon Resea, prípadne ak ti nevadí vyššia váha - Tako Jumper 4.

Dada Paradiso Max 500

G-Mini Hero Air Max

Moon ReSea

Tako Jumper 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli