Aký golfáč pre 2,5 ročného do 100 eur?

Zodpovedané
6. máj 2022

Ahoj,

potrebovala by som poradiť kočík vhodný pre 2,5 ročného drobca (12,5 kg a 95 cm) na cestovanie.

Syn zvládne prejsť veľa aj sám, no ešte si neviem predstaviť ísť niekam na výlet úplne bez kočíka. Väčšinou v druhej polovici výletu už kočík treba a občas v kočíku zvládne aj poobedný spánok.

Cenovo nechcem príliš veľa investovať, kedže je to len na cestovanie. Mohol by byť ideálne do 100 eur. Pri výrazne lepšej kvalite a vlastnostiach môže byť aj o trochu drahší.

Aké sú Tvoje návrhy na kočík?

Ďakujem

Ahoj,

zamerala by som sa na ľahké kočíky, ktoré majú dostatočne veľké rozmery. Väčšina golfiek a hlavne tých lacnejších má kratšiu opierku chrbta a celkovo menšie rozmery. Preto ich pre väčšie deti veľmi neodporúčam.

Ja by som išla určite do bazárového Baby Jogger city Mini Zip. Poteší ľahkou hmotnosťou (cca 7 kg), skladnosťou a rozmermi vhodnými aj pre väčšie dieťa.

Medzi tie priestrannejšie kočíky patrí aj Babystyle Oyster Zero. Je to veľmi obľúbený model a nebála by som sa bazárovej kúpy.

A ak nie si náročná a chceš dodržať rozpočet, tak odporúčam aj Graco Breaze Lite.

Alebo priestrannejší Kinderkraft Grande. Nevýhodou je však nižšia nosnosť (15 kg).

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia