Aký fusak vybrať do Diono Quantum? Aké sú dobré lacnejšie alternatívy?

Zodpovedané
5. okt 2020

Ahoj,

potrebovala by som radu ohľadom fusaku. Kúpila som kočík Diono Quantum - a aký typ fusaku by bol najvhodnejší? Bábätko sa narodí v polovici januára... Pozerala som fusaky ako Cottonmoose alebo Zopa Fluffy - neviem, či je ešte niečo lacnejšie, fajn ak by bola aj taká alternatíva 🙂 ..

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

oba takéto fusaky sú fajn a určite nespravíš nijakú zásadnú chybu. Akurát sa ti také nafučanejšie môžu v korýtku neskôr šmýkať. Ale je to riešiteľné ako upevnením fusaku, tak aj previazaním šnúrky cez diery vo fusaku plus tie, cez ktoré bežne idú popruhy (extra upevnenie držiace fusak).

Pekný a v podobnej cene je aj Pinkie zimný 12-36 m (zmestíš aj do vaničky, neboj). A lacnejší ok je aj Emitex Combi, kde spodok možno odzipsovať. Ale to už je menej štýlový, skôr taký bežnejší fusak - no postačí.

Jedným z najlepšie sediacich (aj neskôr do korýtka, ktoré má aj tvoj Diono Quantum), je za mňa osobne Lodger Bunker. Je kvalitný, takže sa oplatí aj z bazáru. Verím, že plus mínus v tejto cene ho neskôr aj predáš, ale hlavne - je ešte nižšia, ako nového Fluffy či Cottonmoose.

Diono Quantum

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli