Aký fusak pre zimné bábätko do kočíka Easywalker Jimmey?

Zodpovedané
20. aug 2022

Ahoj,

budeme mať novembrovo-decembrové bábätko a kočík Easywalker Jimmey. Originál fusak k Jimmey mi príde vo vaničke príliž veľký a hodí sa skôr do športovej časti, keďže do vaničky ho naozaj neviem veľmi vtrepať.

Aký fusak by si odporučila do tohto kočíka do vaničky pre zimné bábätko?

Plánujeme chodiť aj k starým rodičom do Popradu, kde sú zimy predsa len tuhšie. Pozerala som Elodie, Lodger a Emitex.

Sú niektoré, ktoré vyložene pre môj prípad neodporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

dobrý viacúčelový alebo aj viacvrstvový fusak dokáže zázraky. Na trhu je ich neuveriteľné množstvo. Môžeš zvoliť originál od značky Easywalker, alebo zvolíš inú obľúbenú značku - napríklad Pinkie, Zopa, Petite&Mars alebo Cottonmoose.

Značka Pinkie ponúka aj veľmi praktickú nepadavú sťahovaciu deku, ktorá sa vlastne správa ako nánožník. Tým, že ju okolo spodnej časti stiahneš, tak vytvoríš dobre pasujúce chrániace prostredie a aj to dobre vyzerá.

No povedať Ti a ukázať rukou na jeden model. Alebo povedať: „Tento si kúp?". To odo mňa nechci. Každá sme iná, každá máme iný vkus. Iné kritériá výberu. Najlepšie sa fusak vyberá v obchode, kde si ho môžeš odskúšať vložením priamo do Tvojej hlbokej vaničky. Zároveň si môžeš ohmatať materiál, jeho mäkkosť, pevnosť a hlavne uvidiš reálne farby.

Ja mám univerzálny a multifunkčný fusak Monti od značky Emitex. Podrobnejšie som ho opísala v nedávno zodpovedanej otázke:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally