Aký fusak odporúčate do kočíka Thule Urban Glide 2?

Zodpovedané
5. sep 2021

Dobrý deň,

hľadám fusak na Thule Urban Glide 2. Jeden máme, ale nesedia nám pásy.

Aký fusak nám bude pasovať?

Ďakujem pekne

Ahoj,

ja osobne mám tento typ Thule Fusak Midnight. Problém pri pásoch na kočíkuUrban Glide 2 je, že potrebuješ fusak, ktorý má na zadnej strane rozopínanie na suchý zips, pretože popruhy sa inak nedajú do fusaku vložiť.

Thule Urban Glide 2

Osobne ti odporúčam, ak sa ti zdá cena nového, bazárového originálu vysoká, ísť do predajne pre deti a priamo v predajni vyskúšať fusak, tak aby ti sedel.

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally