Aký fusak, nánožník a podložku do športového kočíka Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovedané
9. okt 2019

Ahoj.

S kočíkom si mi už super poradila. A som nadmieru spokojná. Splnil všetko. Ešte mi prosím poraď - ktorá podložka najlepšie pasuje do kočíka Britax B-Motion 4 Plus tak, aby bola predĺžená až na opierku nožičiek.

A aký je Tvoj názor na originál nánožník. Mne osobne tam moc nesedí. Radšej by som chcela nejaký fusak na toto obdobie, ak vieš poradiť. Ako pasuje Zopa alebo Cotton Moose, resp. Pinkie?

Ďakujem

Ahoj,

začnem nánožníkom. Máš pravdu, na Britax B-Motion 4 Plus ten originál sedí fakt blbo. Ja osobne by som použila Pinkie nánožník, ten sedí lepšie ako Britax-ácky.

Fusak - tam sa veľmi nepomýliš. Takisto Pinkie by určite šiel, ale nebála by som sa ani Zopy či Cotton Moose-u. Keďže ložná plocha je fakt dlhá, možno ani ozaj dlhý fusak by nebol na škodu, nech to vizuálne sedí - za mňa aj taký lodger Explorer (ale ání, je drahší možno bazárový) alebo Emitex, Kaiser by šli. Možno by som z tvojho výberu uprednostnila Cotton Moose - typ Combi, práve kvôli tej dĺžke (je odzipsovací).

A k podložke - jedine nejakú predĺženú, ale vzhľadom na ložnú plochu kočíka by som ja osobne silno zvažovala si ju nechať ušiť na mieru. Je to úplne niečo iné, ak ti podložka do kočíka naozaj presne sedí (a nemusíš ju naprávať, posúvať a pod). Takže to by bola moja prvá voľba.

A z tých bežne dostupných, ktoré ponúkajú predĺžené, by som kuk zasa raz na Pinkie, ale potom aj na predĺženú Bugee, či Emitex Maxi.

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli