Aký fusak do Britax Smile 3?

Zodpovedané
30. okt 2021

Ahoj,

hľadám teplý zimný fusak do športového kočíka Britax smile 3.

Aký by bol vhodný?

Odporúčaš na zimu prikúpiť aj nánožník?

Ďakujem

Ahoj,

model Britax Smile III nemá špeciálny originálny typ fusaku. Britax však vyrába univerzálny typ fusaku, ktorý sa do jeho modelov veľmi hodí.

Ako inšpiráciu pridávam aj článok od mojej českej kolegynky Katky. Ak by sa ti originál fusak od Britaxu nezdal, aby si mala inšpiráciu.

https://www.modrykonik.cz/blog/kocarkopedie/

Britax Smile III

Môj názor na nánožník - do tuhšej zimy, určite odporúčam kombináciu fusaku a nánožníku. Tiež som zvyknutá nánožník v kombinácií s dekou využívať v období chladnejšej jari a z nástupom chladnejšej jesene.

Ja mám fusak značky Concord Hug, ktorý je tiež univerzálnym modelom a mojím skvelým pomocníkom v chladnejšom počasí.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally