Aký dizajnový kočík odporúčaš na posledné kočíkovanie?

Zodpovedané
22. júl 2022

Ahoj,

hľadám kočík na posledné kočíkovanie pre dvojročnú slečnu. Musí byť skladný, vhodný na občasné výlety, aj do snehu, chodníky. Brala by som aj niečo dizajnovejšie.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

mám veľmi málo informácií, aby som zvolila kvalitný výber kočíka práve pre Teba. Mať dizajnový kočík je fajn, ale povedzme si úprimne. Každá z nás sme iná. Každá uprednostňujeme iný typ dizajnu. Ja uprednostňujem čisté elegantné línie.

Používam Easywalker Jackey a Bugaboo Bee 5. Obidva kočíky spĺňajú kritériá. Chodím s nimi na výlety, po chodníkoch, ale aj prekonávam obrubníky. Sneh zvládajú tiež, ale na borenie sa v čerstvej 20 centimetrovej nádielke radšej využívam Thule Urban Glide 2.

Povedzme si pravdu. Ako dlho je u nás sneh a aké množstvo? Je to, pre Teba, také dôležité kritérium? Ak áno, tak bude potrebná, asi väčšia investícia. Neviem či máš takúto predstavu kočíka, ktorý chceš kúpiť. Podotýkam, že na záver kočíkovacieho obdobia.

Skús upraviť kritériá, spresniť výber (cena, nosnosť, terén) a neváhaj mi znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally