Aký cestovný kočík, čo najmenší po zložení - len do auta, na nákup?

Zodpovedané
23. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som poradiť, aký športový kočík, aby bol čo najmenší po zložení. Kočík by som potrebovala len do auta - tak, aby mi zabral čo najmenej miesta v aute. Len tak na nákup. Malá ma rok a pol.

Ďakujem

Ahoj,

ak potrebuješ niečo fakt malé, ale len do auta - trochu mi to evokuje, že by asi nemal byť ani drahý.
Z takých dostupnejších preto navrhnem Joie Pact či Petite&Mars Up. Okrem nich by som sa z o trošku drahších modelov pozrela aj na Cybex Eezy S+ - pohodlnejší pre vyššiu chrbtovú opierku + väčšie kolesá, alebo potom taký Ergobaby Metro.

Joie Pact

Petite&Mars Street

Cybex Eezy S+

Ergobaby Metro

Z trošku iného súdka by som odporučila aj Baby Jogger City Mini Zip - ale to je tiež drahší model, čiže možno akurát kuk bazár. A podobný, Baby Monsters Kuki, by bol super tiež (a lacnejší) - ale to iba, ak je tvoja malá skôr drobnejšia.

Baby Jogger City Mini Zip

Baby Monsters Kuki

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli