Akú podložku do kočíka Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovedané
30. mar 2022

Ahoj,

máme kočík Britax B-Motion 4 Plus.

Akú podložku by si odporučila do tohto kočíka?

Ďakujem

Ahoj,

záleží, akú máš cenovú predstavu a aký typ sa Ti páči. Najlepšie sedia podložky Pinkie v predĺženej verzii. Výhodou je ich obojstranné použitie a výber z veľa farebných variantov. Dobre sedí aj Elodie Details a o trochu drahšie Beztroska.

Alebo je aj možnosť nechať si ušiť podložku presne na mieru kočíka. Môžeš si vybrať látku, materiál a prípadne ďalšie doplnky k tomu (napríklad novú striešku, ochranu madla či pásov, nepadaciu deku, jarný fusak). Skús sa poobzerať po rôznych skupinách na facebooku, ktoré sa venujú šitiu doplnkov do kočíka (fajn inšpiráciu nájdeš na BRITAX mánia CZ/SK).

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia