Akú letnú vložku môžem zvoliť do kočíka Easywalker Harvey3?

Zodpovedané
20. júl 2022

Ahoj,

originál vložka značky Easywalker nie je nikde dostupná.

Akú alternatívu môžem zvoliť do nášho kočíka Easywalker Harvey3 na leto?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala v tejto otázke v poradni. Nájdeš v nej podložky, ktoré by som odporučila aj Tebe 🙂.

Variantom je aj nechať si podložku ušiť. Môžeš si vybrať látku, materiál a prípadne ďalšie doplnky k tomu (napríklad chrániče pásov, nepadacia deka atď. Skús sa poobzerať po rôznych skupinách na Facebooku, ktoré sa venujú šitiu doplnkov do kočíka. Ja mám rada prácu Lu-Via a Nunu Nana.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia