Akú dvojkombináciu pre novembrové dieťa?

Zodpovedané
15. aug 2022

Ahoj,

hľadám kočík dvojkombináciu pre novembrové dieťa. Žijeme v dedine, kde v časti je nespevnená cesta. Ja som nízka - 154 cm, teda kočík by nemal byť určený aj pre nízkych. Cena okolo 500 eur, maximálne 600 eur. Nebránim sa ani použitému kočíku.

Cestujeme pomerne často krátke trasy. Tiež by bolo super, aby sme vedeli kočík rýchlo zložiť. Farebné kombinácie uprednostňujem skôr jednoduché - čierne.

Kočík, ktorý mi padol hneď do oka bol Moon Rocca Antrazit, ten som však ešte nenašla na bazári.

Vedela by si mi niečo na ten štýl odporučiť, ktorý by vyhovoval týmto požiadavkám?

Ďakujem

Ahoj,

v prvom rade jedno malé upozornenie. Kočík Moon Rocca Basic aj Moon Rocca Edition sú tvrdšie odpružené kočíky. Vhodnejšie sú preto skôr do mesta, ako na každodenné nespevnené cesty.

Skús si skôr pozrieť bazárový model Bugaboo Buffalo. Ten má kolesá stavané aj na dedinu. Má nenafukovacie pneumatiky plnené penou a k tomu dobré odpruženie. V bazári ho nájdeš za prijateľnú cenu.

Ak ale neuprednostňuješ korýtko. Tak si pozri podobný nekorýtkový model Cybex Talos S Lux. Má jednoduchý a čistý dizajn.

Mohla by Ťa zaujať aj Nuna Mixx Next. Tá vie vydržať, až do konca kočíkovacieho obdobia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally