Akú dvojkombináciu pevnejšieho kočíka do 400 eur odporúčaš?

Zodpovedané
17. sep 2021

Ahoj,

hľadám dvojkombináciu kočíka pre novorodenca, ktorý sa narodí v marci budúci rok. Mam takú predstavu, že to bude pevnejší kočík, ale zase budem vedieť ísť s nim sama napríklad do mesta MHD. Rozpočet mám do 400 eur. Nevadil by mi ani z druhej ruky, len vôbec neviem po akej značke sa obzerať.

Mala som doma jeden poľský Colibro. Páčil sa mi, ale mala som pocit, že keď do neho zafúka, tak sa prevráti.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

určite si pozri tento kočík, ktorý sa okrem unikátneho moderného dizajnu chváli tiež vysokým komfortom jazdy, jednoduchým používaním a možnosťou využiť ho aj ako tandemový kočík pre dve deti. Je zároveň jedným z najľahších full-size a single-to-double kočíkov na trhu. Hovoríme o Easywalker Harvey 2.

Easywalker Harvey2

Určite si pozri aj Britax Smile či už II, III. S týmto kočíkom prekonáš nástrahy mesta i podmienok mimo neho. Scotchlite reflexné prvky pomôžu viditeľnosti aj v zhoršených svetelných podmienkach.

Britax Smile III

Pozri si aj Joie Versatrax. Je to prevažne mestský full-size športový kočík - modulárna kombinácia vhodná od narodenia do 22 kg dieťaťa.

Joie Versatrax

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally