Akú dvojkombináciu do 300 eur odporúčaš pre januárové dieťa?

Zodpovedané
1. okt 2021

Ahoj,

hľadám dvojkombináciu kočíka pre bábätko, ktoré sa narodí v januári. Môže byť aj 2v1, cena do nejakých 300 eur. Športiak budeme riešiť neskôr. Hlavne chceme, aby to nebola žiadna hrkálka. Bude prevažne využívaný v meste, ale chcem, aby zvládol aj dedinu u našich. Výškovo sme asi tak normál priemerný, plus hľadáme k nemu aj kompatibilné vajíčko.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

ako problematickú vec vidím pri takejto kombinácií hlbokého kočíka a vajíčka - málo dostupných kvalitných kočíkov (teda ak nepočítam nepraktické a ťažké retro kočíky, prípadne nejakých veľkých poľských kočíkov) a veľmi nízko zadanú obstarávaciu cenu.

Ľahšie a praktickejšie modely sú skôr zriedkavejšie alebo drahšie, prípadne ich cenu potom navýši autosedačka. Píšeš iba, že chceš aby bola kompatibilná s kočíkom, nič o bezpečnosti ale samozrejme tie lepšie bezpečné značky niečo stoja!

Prvým kočíkom, čo si takto dokážeš vyskladať a zvládne aj dedinu je Cam Dinamico Up. Jediným mínusom je, že môžeš pripojiť iba autosedačku rovnomernej značky.

Cam Dinamico Up

Druhým modelom je Mutsy Evo.

Mutsy Evo

Odporúčam sa skôr pozrieť na kvalitnejšie 3 kombinácie, ktorých je na trhu dostatok. A máš viac možností na výber.

Držím ti palce a nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally