Akú autosedačku vybrať, aby bola kompatibilná s kočíkom Bexa Fresh?

Zodpovedané
20. dec 2023

Ahoj,

ako nováčik som si zaobstarala z druhej ruky kočík Bexa Fresh (2018). Teraz ma čaká kúpa autosedačky.

Aké autosedačky sú kompatibilné?

Chcela by som nejakú, ktorá ide hodiť na otočnú základňu a tiež prerobiť na kočík s adaptérmi. Akurát sa bojím, aby to potom pasovalo.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

na konštrukciu kočíka Bexa Fresh je možné nasadiť za pomoci originálnych adaptérov (mali byť súčasťou kočíka), nasledujúce autosedačky – tzv. vajíčka:

Niektoré kompatibilné autosedačky a základne (bázy) nájdeš aj na našom e-shope:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally