Ako zapnúť dieťa v Zopa Quiq 2 len okolo nožičiek?

Zodpovedané
22. júl 2023

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Vieš mi ukázať aj ako to ide spraviť len okolo nožičiek?

Syn neznáša, keď mu idú pásy cez ramená.

Ďakujem

Ahoj,

pozíciu tzv. „aktívneho sedu", som opisovala v mojej recenzií -„Recenzia kočíka Easywalker Jackey: malý veľký pomocník na dovolenky a výlety!

Pri kočíku Zopa Quiq 2, jednoducho necháš vrchné pásy (povolením podľa potreby) za chrbtom dieťaťa, nemusí ich mať na ramenách. Ak však nechceš mať bezpečnostné pásy takto, tak je potrebné sa pozrieť po inom kočíku.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally