Ako vyvlečiem popruhy z kočíka Baby Design Wave?

Zodpovedané
10. mar 2022

Ahoj,

mám kočík Baby Design Wave. Mám ho z druhej ruky, bez manuálu. Pani to neposúvala a potrebujem ich dať nižšie. Dole v chrbtovej opierke je zips, ale nedá sa tam dostať rukou.

Ako vyvlečiem z neho popruhy?

Ďakujem

Ahoj,

so zipsom dole sa nič nerobí. Pásy sa obvykle nastavujú tak, že musíš vysunúť ich konce z otvorov v polstrovaní opierky (obvykle tam bývajú spony) a prestrčiť ich späť do otvorov vo zvolenej výške. Ide to horšie, tak je treba trochu trpezlivosti.

Držím palce, nech sa to podarí, pokiaľ si na to teda neprišla už sama! 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia