Ako správne pripojiť vajíčko Maxi-Cosi na kočík Valco Baby Snap 4?

Zodpovedané
20. sep 2023

Ahoj,

kúpila som si adaptéry ku kočíku Valco Baby Snap 4 pre autosedačku Maxi-Cosi Cabrio Fix i-Size.

Bohužiaľ, nebol k nim priložený slovenský návod. V balení je okrem adaptérov aj pás, pri ktorom netuším, kam ho pripevniť. V priloženom anglickom návode s obrázkami je spomenuté 9 kg.

Je teda vhodný iba do 9 kg?

To bude mať malý syn o chvíľu.

Ďakujem

Ahoj,

autosedačka – tzv. vajíčko Maxi-Cosi CabrioFix i-Size je vhodná pre deti od narodenia do 12 mesiacov (0 - 12 kg, do 75 cm).

Adaptéry sú väčšinou prispôsobené váhe autosedačky + maximálna váha dieťaťa, takže neviem, kde si našla nosnosť 9 kg.

Škoda, že si neposlala fotku adaptérov, pásu a návodu. Takto na diaľku by sa to lepšie vysvetlovalo.

Posielam Ti obrázok adaptérov, ktoré by si mala mať k pripevneniu Tvojej autosedačky ku kočíku Valco Baby Snap 4.

Dodaný pás k adaptérom slúži na zvýšenie bezpečnosti spojenia s konštrukciou kočíka. Pripájam video na použitie pásu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally