Ako sa odpája Uptown Rider?

Zodpovedané
20. okt 2022

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Ako treba odpojiť Uptown Rider, keď dieťa v ňom sedí?

Mám stále pri prechode cez obrubník dávať dole dieťa a aj sedadlo?

Ďakujem

Ahoj,

so sedátkom a ani skejtom, ktorý je upnutý za kočíkom a naviac v nom sedí/stojí dieťa jednoducho neprejdeš cez obrubník. Je to nebezpečné! Ich kolesá sú príliš malé v porovnaní s výškou obrubníkov, či schodov. A dokonca menšie ako kolesá samotného kočíka, za ktorým ho máš upnutý.

Keď sa prechádza cez prekážky, tak je potrebné, aby dieťa zišlo dole. Môžeš si poškodiť konštrukciu kočíka.

Takéto doplnkové príslušenstvo nie je prispôsobené na prekonávanie výškových rozdielov. Sú skôr prispôsobené na prejazd rovným povrchom.

A pozor! Nie za každý kočík je možné zapojiť prídavné zariadenie. Niektoré kočíky na to nie sú konštrukčne stavané.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally