Ako rozlíšim rok výroby pri kočíkoch Cybex?

Zodpovedané
29. okt 2022

Ahoj,

páčia sa mi kočík značky Cybex.

Na základe čoho viem odlíšiť od seba ročníky výroby Cybex Priam?

Pýtam sa kvôli kompatibilite náhradných dielov. Mám kočík kúpený z bazáru a pani si nebola istá rokom výroby.

Ďakujem

Ahoj,

Cybex Priam 3 a Cybex Priam 4 z roku 2022 od seba odlíšiš veľmi ťažko. Malým rozdielom je umiestnenie úchytu držiaku na pohár. Priam 4 ho má zboku hore na rukoväti, kdežto Priam 3 ho má položený nižšie.

Počas roku 2017 sa menila konštrukcia. Pokiaľ máš viditeľné pružiny u zadných kolies, tak sa jedná o novší podvozok. Ten je inak úplne rovnaký ako 2018. Zásadná zmena prišla až v roku 2019 (Cybex Priam 3).

Pripnem Ti sem aj podobnú otázku, na ktorú som odpovedala nedávno a viažu sa na vzájomnú kompatibilitu dielov rôznych ročníkov:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally