Aké sú výhody a nevýhody kočíka Valco Baby Slim Twin?

Zodpovedané
14. jan 2024

Ahoj,

prosím o zhodnotenie kočíka Valco Baby Slim Twin, sedenie vedľa seba, šírka 67 cm. Je to novinka a zatiaľ som nenašla recenzie.

Prípadne prosím o odporúčanie ďalšieho kočíka so sedením vedľa seba, ktorý by prešiel dverami s maximálnou šírkou 68,5 cm.

Rada by som vozila deti už od narodenia, kočík s vaničkami za sebou nemôžem mať.

Ďakujem

Ahoj,

kočík Valco Baby Slim Twin nie je žiadna novinka, na trhu je už viac ako 3 roky, avšak bol dostupný iba pre západný trh. Novinkou sú akurát tak jeho nové farby poťahov. Jeho najväčším mínusom je absencia (chýbanie) odpruženia, čo je však pre kočíky značky Valco Baby typické.

Viackrát som ho spomenula v mojich dávnejších odpovediach, ktoré Ti sem pripnem. Zároveň v nich však nájdeš inšpiráciu, a ďalšie jemu podobné úzke modely kočíkov:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally