Aké sú výhody a nevýhody fusaku Cottonmoose a Petite&Mars?

Zodpovedané
4. nov 2023

Ahoj,

páči sa mi fusak Cottonmoose a Petite&Mars.

Aké sú ich výhody a nevýhody?

Aké iné modely fusakov by si mi odporučila?

Musia byť teplé, vhodné do športového kočíka od 1 roka a vyššie (najlepšie do 3 rokov). Veľmi ma zaujal Cottonmoose zimný fusak North Yukon, ale nikde som nenašla recenzie.

A zaujíma ma rozdiel fusakov Cottonmoose combi a Petite&Mars 3v1. Podľa popisu mi pripadajú veľmi podobné aj materiálovo, teda okrem dvojnásobnej ceny Cottonmoose a drobných rozdielov zipsovania, kožušinky a plus príručnej tašky Cottonmoose.

Ďakujem

Ahoj,

fusak PETITE&MARS Fusak Jibot sa od Cottonmoose North Yukon a Cottonmoose Yukon Combi odlišuje tým, že nemá prispôsobivé nasadenie na pásy. To znamená, že ho na nové typy kočíkov, ktoré majú nerozobrateľné 5bodové bezpečnostné pásy nenasadíš.

Fusaky North Yukon a Yukon Combi majú spoločnú funkciu prispôsobivosti, teda sadnú na všetky typy bezpečnostných pásov.

No odlišujú sa v iných vlastnostiach:

  • North Yukon má stredové otváranie zispu a možnosť spodného rozopnutia, takže dieťa do neho pohodlne usadíš. Keďže sa jeho spodná časť nedá odopnúť, tak výrobca zabudoval čistiteľnú vnútornú časť pod nohami.
  • Yukon Combi je rastúci fusak, a je výnimočný svojou funkciou úplného odopnutia predného dielu po oboch stranách, čím vytvorí podložku či vložku do kočíka.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally