Aké sú športové kočíky Moon Resea Sport a Petite&Mars Royal?

Zodpovedané
2. nov 2021

Ahoj,

potrebovala by som poradiť ohľadom výberu športového kočíka. Hľadám niečo, čo je vhodné do mesta, ale aby zvládol i ľahší terén, pri dome po dvore.

Taktiež nech kočík je skladný, aby sa mi zmestil do auta a nie je veľmi ťažký (keďže v bytovke nie je výťah). Cenovo približne tak do 400 eur. Celkom sa mi pozdáva Moon Resea Sport 2022 a Petite&Mars Royal.

Aký je Tvoj názor?

Za odpoveď ďakujem

Ahoj,

ak by som si ja vyberala z týchto dvoch modelov, tak siahnem po Moon Resea Sport. Je to otočný model, ktorý má náhľadové okienko v strieške. Má stredový pás medzi nožičkami, teleskopickú nastaviteľnú rúčku pre rodičov a menšie rozmery do kufra auta. Jeho konštrukcia je naviac odpružená, čo spolu s odľahčenými gumenými kolesami mu umožňuje prejsť aj popraskanými chodníkmi a inými nerovnosťami. Viac ma oslovuje aj dizajnom. Jediné mínus za mňa je to, že nemá takú veľkú XXL striešku ako Petite&Mars Royal.

Moon ReSea Sport

Petite&Mars Royal

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally