Aké sú rozdiely medzi kočíkom Tutis Uno3+ a Bebetto Bresso Premium Class?

Zodpovedané
11. okt 2022

Ahoj,

rozhodujem sa ohľadom kočíka pre druhé bábo. Pri prvej dcére sme mali kočík Junama Fluo a spĺňal všetky moje požiadavky. Pri druhom dieťatku by som rada skúsila niečo nové.

Bola som rozhodnutá pre Bebetto Bresso Premium Class, no dnes som sa dočítala o Tutis Uno3+ a úplne ma ohromil.

Sú nejaké výrazné pre a proti, ktoré ich od seba odlišujú?

Je Tutis Uno3+ lepší a kvalitnejší?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno v poradni odpovedala. Pripnem Ti ju pre inšpiráciu:

Jednoznačne Ti pre ľahkosť, skladnosť a manipuláciu odporúčam radšej model Tutis Uno3+. Ale ak vyššia váha nevadí a neskladnosť nehrá rolu, tak ani Bebetto Bresso Premium Class ťa nesklame. Je to veľmi dizajnovo zaujímavý model.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally