Aké sú rozdiely medzi kočíkmi Bebetto Nico, Bebetto Rainbow, Bebetto Filippo a Bebetto Magelan?

Zodpovedané
31. aug 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Bebetto Nico, Bebetto Rainbow, Bebetto Filippo a Bebetto Magelan. Doma mám Petite&Mars Street a viem, že Bebetto je robustnejší. Potrebujem odpružený kočík, lebo syn mi vie zaspať len počas hojdania.

Aké sú rozdiely medzi mnou vybratými kočíkmi Bebetto?

Ďakujem

Ahoj,

neuvádzaš koľko Tvoj syn váži, čo sa odráža na požadovanej nosnosti kočíka.

Bebetto Filippo, Bebetto Magelan a Bebetto Nico majú 15 kg nosnosť športových sedadiel. Možno by si tieto modely čoskoro menila.

Jediný Bebetto Rainbow má 22 kg nosnosť, no menšiu 41 cm výšku chrbtovej opierky. Tá môže byť väčšiemu dieťaťu nedostatočná.

Skús si radšej pozrieť Petite&Mars Royal, ktorý má tiež možnosť hojdania. Jeho športové sedadlo je vhodné aj pre väčšie dieťa. 47 cm vysoká chrbtová opierka má funkciu bežného sedu s malým sklonom. Kočík Ťa naviac očarí hravým módnym štýlom, príjemnou skladnosťou, XL strieškou a priestranným sedadlom s možnosťou úplného ľahu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally